Zapisy na zajęcia trwają cały rok. Chociaż rozpoczynają się we wrześniu to w dowolnym momencie można dołączyć do wybranej grupy. We wszystkich grupach są jeszcze wolne miejsca. Zapisując się w czasie trwania roku szkolnego nie obawiajcie się, że coś straciliście. W Fundacji Atelier artyści prowadzący zajęcia z każdym uczniem pracują indywidualnie, każdy uczeń pracuje we własnym tempie, każdy pracuje nad swoją pracą w inny sposób i potrzebuje indywidualnej korekty.

DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Rozpoczęły się wszystkie zajęcia popołudniowe z rysunku, malarstwa, kompozycji, a także rzeźby, grafiki warsztatowej, storyboardów, rysunku architektonicznego oraz wykłady z historii sztuki dla młodzieży i dorosłych. W każdej grupie są wolne miejsca, więc można przyjść i zapisać się bezpośrednio przed zajęciami.

Poranne zajęcia z malarstwa dla młodzieży i dorosłych odbywają się w czwartki w godzinach 10:00-13:30, a poranne zajęcia z rysunku w poniedziałki w godzinach 10:00-13:30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

W styczniu rozpoczniemy wyjątkowe zajęcia Fashion coaching dla dorosłych prowadzone przez projektantkę mody i scenografkę Agatę Uchman.

DLA DZIECI

Możecie dołączyć z Waszymi dziećmi do zajęć plastycznych dla dzieci w środy, piątki, soboty i niedziele. W weekendy na każdą z godzin w tym samym czasie odbywają się zajęcia plastyczne dla kilku grup wiekowych oraz Moda&Design w soboty, art in English w niedziele, zajęcia dla maluszków z rodzicami w niedziele oraz zajęcia komputerowe: animacja komputerowa i cyfrowa obróbka zdjęć, Minecraft w soboty oraz smart filming w niedziele. Można do tych grup dołączyć - prosimy o kontakt.

Zbieramy zapisy na zajęcia, które rozpoczną się w lutym: warsztaty teatralno-plastyczne, ekodizajn, warsztaty z materią oraz nowe zajęcia komputerowe: programowanie, projektowanie 3D, Arduino dla młodzieży oraz niedzielne zajęcia Minecrafta.

Zajęcia w Fundacji Atelier są płatne. Wszystkie wpłaty są przeznaczone na działalność statutową fundacji, w tym na stypendia artystyczne.

Najlepszą formą zapisu jest e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisując się należy określić przedmiot zajęć oraz termin (najlepiej jest podać przedmiot, dzień, godzinę, grupę wiekową). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Można zapisywać się również telefonicznie (22 826 88 13, 22 826 95 89). W biuro Fundacji Atelier jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-19:00, we wtorki i czwartki w godzinach 10:00-18:00.

Zbieramy zapisy także na nowe zajęcia komputerowe - Arduino dla młodzieży.

 

W Atelier Foksal w dowolnym momencie możecie zmienić termin zajęć, na które uczęszczacie.

Terminy zajęć dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia artystyczne dla dorosłych

Termin zajęć dla młodzieży 13-15 lat

Zajęcia dla młodzieży 13-15 lat

Terminy zajęć dla dzieci

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Zajęcia komputerowe dla dzieci

Kursy komputerowe

Artystyczne urodziny

Regulamin Fundacji Atelier