Trwają zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Zajęcia rozpoczną się 3 września.

Zajęcia w Fundacji Atelier są płatne. Wszystkie wpłaty są przeznaczone na działalność statutową fundacji, w tym na stypendia artystyczne.

Najlepszą formą zapisu jest e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisując się należy określić przedmiot zajęć oraz termin (najlepiej jest podać przedmiot, dzień, godzinę, grupę wiekową). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Można zapisywać się również telefonicznie (22 826 88 13, 22 826 95 89). W lipcu i sierpniu biuro Fundacji Atelier jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9:00-16:00, we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-18:00.

Od września poranne zajęcia z malarstwa dla młodzieży i dorosłych odbywają się w czwartki w godzinach 10:00-13:30, a poranne zajęcia z rysunku w poniedziałki w godzinach 10:00-13:30 (rozpoczną się, gdy zbierze się grupa. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Pozostałe zajęcia poranne (wtorki i środy) rozpoczną się, gdy zbiorą się grupy.

Zajęcia popołudniowe z rysunku, malarstwa, rzeźby i kompozycji dla młodzieży i dorosłych rozpoczną się od 3 września (można przyjść i zapisać się bezpośrednio przed zajęciami). Zajęcia ze scenografii tradycyjnie rozpoczną się w październiku. Wykłady z historii sztuki w Fundacji Atelier rozpoczną się w drugim tygodniu września. Bardzo prosimy o rezerwację miejsc na wykładach.

Zajęcia dla dzieci oraz zajęcia dla gimnazjalistów rozpoczną się od 3 września.

W Atelier Foksal w dowolnym momencie możecie zmienić termin zajęć, na które uczęszczacie.

Terminy zajęć dla młodzieży i dorosłych

Zapisy na zajęcia artystyczne dla dorosłych

Zapisy na Kurs Sztuk Pięknych

Letnia Szkoła

Termin zajęć dla gimnazjalistów

Terminy zajęć dla dzieci

Letnie warsztaty dla dzieci

Kursy komputerowe

Artystyczne urodziny

Regulamin Fundacji Atelier